Cumartesi, Nisan 20, 2024

10 Popüler Programsız YouTube Video İndirme Sitesi

-

Günümüzde youtube, birçok şarkının klipleri, filmler, çeşitli içerikler ve yabancı diziler izlemek için kullanılan devasa bir platformdur. Ancak bazen, bazı videoları internetimiz olmadığı zamanlarda da izleyebilmek isteriz, işte bu noktada YouTube video indirme programı gömülü siteler devreye giriyor. Ancak YouTube’dan video indirmek için kullanabileceğiniz çok sayıda seçenek bulunuyor, bunlar arasından en pratik olanı tercih etmeniz için sizlere yardımcı olacağız.

Sizlere önerdiğimiz bu siteler aracılığıyla istediğiniz videoları MP3 veya MP4 gibi formatlarda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Biz sizler için 10 ücretsiz YouTube video indirme programını sizler için bir araya getirdik ve yalın bir şekilde avantaj ve dezavantajlarını anlattık.

Bu siteleri kullanarak en kolay ve hızlı yoldan telif haklarıyla korunan bazı videolar hariç, neredeyse her videoyu indirmeniz mümkün. Videoları farklı formatlara dönüştürmenize de olanak tanıyan bu video indirme programları ile, Instagram, TikTok, Twitter, Tumblr, TED, Vimeo, Twitch gibi sitelerde yer alan videoları indirebileceksiniz.

Programsız YouTube Video İndirme Siteleri

Programsız youtube video indirme işlemi yapabilmeniz için sayısız siteden faydalanabilirsiniz. İşte 2023’de kullanılan en iyi YouTube kanaldan video indirme programı gömülü olan internet siteleri;

  • Savefrom
  • Amonyshare Free Video Downloader
  • CatchVideo
  • BitDownloader
  • AceThinker
  • YoutubeMp4
  • SConverter
  • Y2Mate
  • GenYouTube
  • 9xBuddy

Savefrom

Savefrom Youtube Video İndirme Programı

En çok kullanılan yüksek kaliteli YouTube kanaldan video indirme ve indirici sitelerinden birisi Savefrom. Bu site sayesinde direk tarayıcı aracılığı ile YouTube gibi video sitelerinden videoları, mp4, 4k full hd ve mp3 gibi formatlarda YouTube videolarını indirebilirsiniz. Bu işlem için linki gerekli bölgeye yapıştırmanız yeterli.

Genellikle YouTube film indirme işlemi için kullanılan Savefrom’un, bir de Google Chrome eklentisi bulunmaktadır. Bu eklentiyi Savefrom’un web sitesinden kolaylıkla elde edebilir ve kolaylıkla en hızlı YouTube video indirici uygulamasını kullanabilirsiniz..

Amoyshare

Amoyshare Youtube Video İndirme

AmoyShare Free Video Downloader, YouTube, Vimeo, Twitter ve Instagram gibi en platformlardaki dilediğiniz videoyu kolaylıkla indirmenize olanak tanıyan bir web sitesidir. YouTube’dan video indirmek için burayı tercih ettiğiniz takdirde, herhangi bir kayıt işlemiyle uğraşmanıza gerek yoktur. Bu sitenin ayrıca pratik bir masaüstü uygulaması da bulunmaktadır.

CatchVideo

CatchVideo Youtube Video İndirme

CatchVideo en iyi YouTubeden video indirme hizmetlerinden biridir. Gerekli bölgeye YouTube, Facebook, Daily Motion, Twitter ve Instagram benzeri sosyal ağlardaki videoların linklerini eklemeniz kolaylıkla istediğiniz videoyu indirmenizi sağlayacaktır. Genellikle YouTube film indirme işlemi için kullanılan CatchVideo, ek olarak kalite ayarlama seçenekleri de mevcuttur.

BitDownloader Youtube Video İndirme

BitDownloader Youtube Video İndirme

Bu program sayesinde YouTube, Instagram, Twitter, Vimeo ve Facebook gibi birçok web sitesinden videoları kolayca ve hızlıca indirmeniz mümkündür. 2000’i aşkın web siteden videolar indirmenize olanak tanıyan BitDownloader’ı tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir ve kayıt olmanız gerekmez. BitDownloader, YouTube kanaldan video indirme işlemi için 2021 yılının en popüler tercihlerinden birisi.

AceThinker

AceThinker Youtube Video İndirme

Bu programsız YouTube video indirme sitesi, en iyi ücretsiz YouTube videoları indirme sitelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. İndirmek istediğiniz videonun URL’sini arama kutucuğuna girmeniz yeterlidir ve dilediğiniz siteden video indirme olanağını size tanıyacaktır. AceThinker, 2021’de YouTube kanaldan video indirme için en iyi tercihlerden birisi.

YoutubeMp4 Downloader

YoutubeMp4 Youtube Video İndirme

Bu site, ücretsiz YouTube kanaldan video indirme için oldukça pratik bir seçenektir. Çok kolay kullanılabilen arayüzü sayesinde, YouTube videolarınızın linkini kutucuğa girmeniz ve istediğiniz formatı (mp3, mp4, full HD) seçmeniz yeterlidir. YoutubeMp4, YouTube film indirme işlemi için en popüler programlar arasında yer alıyor.

SConverter

SConverter Youtube Video İndirme

Bu site yalnızca YouTube video indirme programı olmakla sınırlı kalmaz, 1000’i aşkın siteden kolaylıkla istediğiniz videoyu istediğiniz formatta indirmenize olanak tanır. Yapmanız gereken kutucuğa indirmek istediğiniz videonun linkini girmek ve formatı seçmektir. SConverter, programsız YouTube video indirme işlemi için 2021 yılının en popüler tercihlerinden birisi.

Y2mate

Y2mate Youtube Video İndirme

Bu site, programsız YouTube video indirme ve benzeri platformlardaki videoları, mp3, mp4 ve full HD gibi seçeneklerle indirmenizi sağlayan bir sitedir. Birçok YouTube video indirme sitesinin dışında ek bir özelliği kullanıcılarına sunan Y2mate, yalnızca URL girerek değil, video başlığını aratarak da istediğiniz videoyu bulmanızı ve indirmenizi sağlar.

GenYouTube Downloader

GenYouTube Downloader Youtube Video İndirme

En sevilen ve popüler YouTube video editör indirme sitelerinden biri olarak GenYouTube dikkatleri çekiyor. Arama kutucuğuna indirmek istediğiniz YouTube videosunun linkini yapıştırmanız ve dilediğiniz formatı seçmeniz yeterlidir. GenYouTube, 2021’de YouTube’dan video indirmek için en iyi tercihlerden birisi.

9xBuddy

9xBuddy Youtube Video İndirme

Bu site, YouTube’dan video indirmek için olan diğer sitelere göre bir avantajı ve bir de dezavantajı vardır. Avantajı, mobil uygulamalarının ve APK’larının var olmasıdır ve bu da Android Google Play ve IOS mobil cep telefona ve tabletinize kolaylıkla YouTube kanaldan video indirmenizi sağlar. Dezavantajı ise websitenin reklam içeriğinin zaman zaman biraz rahatsız edici seviyede olması.

YouTube’dan Video İndirmek Yasal mı?

Gelelim en önemli konu olan YouTube’dan video indirmek yasal mı değil mi sorusuna. YouTube video yayıncılarının telif haklarına karşı hassas bir politika izleyen bir şirket. Platformda yer alan videoları indirmek için üçüncü parti program ve sitelerden yararlanmanız, YouTube hizmet şartlarının ihlali anlamına geliyor. Şirket, YouTube video indirme işlemine ihtiyacı olanlar için YouTube premium kullanmalarını söylüyor. Böylelikle aylık düşük bir ücret karşılığında yayıncıların telif haklarını ihlal etmeden programsız video indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Related Stories

Yapay Zeka Video Sabitlemenin Heyecan Verici Özelliklerini Ortaya Çıkarın

Yapay zeka video sabitleyicinin inanılmaz düzeyde video düzenleme için hangi çarpıcı özellikleri getirdiğini biliyor musunuz? Daha önce kullanmadıysanız videolarınız için en iyi AI tabanlı...