Çarşamba, Mayıs 22, 2024

İzmir’de Özel Hastane Araştıranlar: İzmir Özel Hastaneler Tavsiye Listesi

-

Her şeyin başı sağlık! Bu sebeple son dönemlerde özel hastaneleri araştıranların sayısı her geçen gün artıyor. Ülkemizin en büyük şehirleri arasında olan İzmir’de de çok sayıda özel hastane bulunuyor. İzmir’de özel hastane araştıranlar dikkat! İzmir özel hastaneler tavsiye listesini sizler için derledik!

İzmir’de 10 Özel Hastane Tavsiyesi

Sizler için İzmir özel hastaneler listesini hazırlarken hastanenin verdiği hizmet, doktorların ilgi alakası, hasta yemekleri, temizlik gibi pek çok kriteri de içerisinde barındırdık. İzmir’de aradığınız özel hastanelerin listemizde olacağından hiç şüphemiz yok! İşte İzmir’deki özel hastanelerden bazıları ..

  1. İZMİR EKOL HASTANESİ

Çiğli bölgesinde yer alan İzmir Ekol Hastanesi’nin pek çok özel sağlık sigortası veren sigorta şirketi ile anlaşmasının olduğu biliniyor. Ortalama 105’ten fazla uzman doktor ile hizmet veren İzmir Ekol Hastanesi’nde tahlil sonuçlarına aynı gün içerisinde (30-45 dk) ulaşmak mümkün. Detaylı bilgi için hastane ile görüşebilirisiniz.

Telefon Numarası: 0232 386 55 05

Hastanenin Açık Adresi: Ataşehir Mah. 8019/16 sk. No:4, Mavişehir – Çiğli Kavşağı (Ekol Sağlık Kampusu İçi) Çiğli / İzmir

Hangi Günler –Saatler Arasında Hizmet Veriyor? İzmir Ekol Hastanesi Pazartesi – Cumartesi günleri arasında hizmet veriyor. Pazar günü ise sadece acil servis açık. Poliklinik servisleri ise 08.30 – 18.00 arasında hasta bakımı yapıyor.

Ek olarak hastanenin hastaları için ücretsiz servis hizmeti bulunuyor. Konak bölgesinden 09:30 – 13:30 saatlerinde Bornova ilçelerinden 08:30 ve 12:30 saatlerinde hizmetleri bulunmaktadır.

  1. İZMİR MEDİCAL POİNT (KARŞIYAKA’DA BULUNAN ESKİ MEDİCAL PARK)

Karşıyaka’da bulunan ve eski adı ile herkes tarafından bilinen Medical Park, artık Medical Point olarak biliniyor. İzmir’in tam donanımlı hastanelerinden biridir. Gün içerisinde çok sayıda ameliyatı başarı ila kaldırabilen İzmir Medical Point ile ilgili merak edilenler şu şekilde:

Telefon Numarası: 0232 399 50 50

Hastanenin Açık Adresi: Yeni Girne Blv. 1825 Sk. No: 12, Karşıyaka / İZMİR

Hangi Günler –Saatler Arasında Hizmet Veriyor? Hastanenin poliklinikleri farklı saatlerde hizmet verebiliyor. Detaylı bilgi için hastaneyi arayabilirsiniz. Aynı zamanda acil servisi 7/24 hizmet vermektedir.

  1. İZMİR ÖZEL SU HOSPİTAL

İzmir’in Konak bölgesinde bulunan ve en önemli hastanelerin arasına adını yazdırmış olan Özel Su Hospital, her yıl çalışmalarını daha da ileriye taşımaktadır. Ekibinin kalabalık olması ve başarısı ile bugün hemen hemen her branş için hizmet verebilmektedir. Testlerinizin sonuçlarını da hastanenin web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Telefon Numarası: 0850 222 53 68

Hastanenin Açık Adresi 8229/1 Sokak, No:56, 35630, Çiğli, İzmir

Hangi Günler –Saatler Arasında Hizmet Veriyor? Hastanede Pazartesi Cumartesi arasında hizmet alabilirsiniz. Çalışma saatleri 08.30 – 18.00 olarak belirtilmiştir. Acil servis 7/24 açık iken Pazar günleri sadece acil servis hizmet vermektedir.

Bunun dışında hastanenin hastaları için ücretsiz servis hizmeti mevcut. Konak bölgesinden 09:30 – 13:30 saatlerinde Bornova ilçelerinden 08:30 ve 12:30 saatlerinde hizmetleri bulunmaktadır.

  1. ÖZEL ATA SAĞLIK HASTANESİ

İzmir’in en işlek ilçeleri arasında olan Bornova’da bulunan Özel Ata Sağlık Hastanesi pek çok branşı ile hastalarına hizmet vermektedir. Hastanenin haftanın her günü 7/24 acil servis polikliniği aktif olarak da çalışmaktadır. Çoğu hastanenin yanı sıra Özel Ata Sağlık Hastanesi’nde yeni doğan yoğun bakım ünitesi de bulunmaktadır.

Telefon Numarası: 0232 459 59 59

Hastanenin Açık Adresi: Kazımdirik Mahallesi 297. Sk. No:1 Bornova.

Hangi Günler –Saatler Arasında Hizmet Veriyor? Diğer özel hastanelerde olduğu gibi Özel Ata Sağlık Hastanesi’nde de 7/24 acil servis hizmet vermekte olup, Pazartesi – Cumartesi bütün birimler hizmet vermektedir.

  1. ÖZEL CAN HASTANESİ

Çiğli bölgesinde yer alan Özel Can Hastanesi’nin en dikkat çekici özelliği, online randevu sisteminin olmuş olması. Acil servis dışında bu hastanede de hemen hemen birçok branş aktif olarak hizmet vermektedir. Hastaların sağlığını önemseyen hastaneler arasında bulunan Özel Can Hastanesi temizliği, hastalara olan yaklaşımı ile de beğeniliyor.

Telefon Numarası: 0232 715 40 00

Hastanenin Açık Adresi: 8019/16. Sk. No:18 Ataşehir, Çiğli.

Hangi Günler –Saatler Arasında Hizmet Veriyor? Özel Can Hastanesi 7/24 acil servis hizmet vermektedir. Poliklinik için hizmet almak isterseniz de Pazartesi – Cumartesi bütün birimlerin hizmet verdiğini söylememiz mümkün.

  1. ÖZEL EGEPOL HASTANESİ

İzmir’in Konak Bölgesi’nde bulunan bölgedeki Üçyol’da bulunan Özel Egepol hastanesi kaliteli hizmet alabileceğiniz hastaneler arasında bulunmaktadır. Pek çok branşta hizmet alabileceğiniz Özel Egepol hastanesi hastalarına içtenliği ve güler yüzlü yaklaşımı ile bölgede popüler hastaneler statüsünde bulunmaktadır. Kaliteli bir sağlık hizmet almak isteyenlerin tercih edeceği hastanelerin başında Özel Egepol Hastanesi bulunmaktadır. Özel Egepol Hastanesi hakkında merak edilenler:

Telefon Numarası: 0850 850 35 35

Hastanenin Açık Adresi: İller Bankası Halide Edip Adıvar Bulvarı, 507. Sk. No:3, Üçyol, İzmir.

Hangi Günler –Saatler Arasında Hizmet Veriyor? İzmir’in en prestijli hastaneleri arasında bulunan Özel Egepol Hastanesi Pazartesi – cumartesi arasında hizmet veriyor. Hastanesin acil polikliniği ise 7/24 boyunca açık.

  1. ÖZEL EGE ŞEHİR HASTANESİ

Yenişehir Bölgesinde bulunan hastane kaliteli ve güvenilir bir hastane hizmeti almak isteyenlerin tercihleri arasında bulunuyor. Donanımı ile dikkat çeken Özel Ege Şehir Hastanesinin donanımı sizleri şaşırtacak. Hastanedeki özel yenidoğan yoğun bakımı ise özellikle hamile ve doğum yapan annelerin ilgilisini çekiyor. Hastane ile ilgili aktarılan son bilgiye göre saat 22.00’ye kadar her gün kadın doğum uzmanı bulunuyor. Gebelik döneminde yaşanabilecek acil durumlara karşı hastanenin aldığı bu tedbir anneleri memnun ediyor.

Telefon Numarası: 0232 390 03 90

Hastanenin Açık Adresi: Yenişehir, Gaziler Cd No:472 Konak.

  1. ÖZEL GAZİ HASTANESİ

Alsancak bölgesinin en ünlü hastaneleri arasında bulunan Özel Gazi Hastanesi’nin konumu yıllardır aynı yerde. Deneyimli ve yılların doktorları – sağlık çalışanlarının kadrosu ile beğenilen bir hastanedir. Geniş, ferah ve konforlu odaları ile hastalarına en iyi hizmeti sunan Özel Gazi Hastanesi, özellikle bölgenin öne çıka hastaneleri arasında yerini almaktadır.

Telefon Numarası: 0232 464 79 79

Hastanenin Açık Adresi: Kahramanlar Mahallesi, Nevzat Güzelırmak Sk. No:29, Alsancak, Konak.

  1. ÖZEL TINAZTEPE HASTANESİ

Özel Tınaztepe Hastanesi ilk olarak İzmir’in Buca bölgesinde hizmet vermeye başladı. Daha sonra da Bayraklı ve Torbalı bölgelerinde de hizmet veren Özel Tınaztepe Hastanesi, profesyonel kadrosu ile hastalara çözüm odaklı hizmetler sunmaya devam eden önemli hastaneler arasında bulunuyor. Hastaların memnuniyetlerini ön planda tutan ve çalışmalarına bu doğrultuda devam eden Özel Tınaztepe Hastanesi kalitesini geliştirmeye, şubelerini yaygınlaştırmaya devam etmektedir.

Telefon Numarası: 0232 454 14 14

Hastanenin Açık Adresi: Tınaztepe Mahallesi, Ahmet Piriştina Bulvarı Buca.

  1. ÖZEL BATI ANADOLU CENTRAL HOSPİTAL

İzmir’in Bayraklı bölgesinde uzun zamandır büyük bir bina içerisinde hizmet veren Özel Batı Anadolu Central Hospital Hastanesi içinde aradığınız her bölümü rahatlıkla bulabilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet veren, acil servisinin ise 7 gün boyunca açık olduğu Özel Batı Anadolu Central Hospital Hastanesi’nin iletişim adresleri şu şekilde:

Telefon Numarası: 0232 341 67 67

Hastanenin Açık Adresi: 1644. Sokak No. 2/2 Bayraklı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Related Stories

İzmir’de Uygun Fiyatlı Kiralık Evlerin Avantajları ve Seçenekleri

İzmir, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olarak bilinir ve her yıl yüzlerce insanı çeker. Bu şehirde yaşamak isteyenler için uygun fiyatlı kiralık evler bulmak,...

İzmir Seyahatinin Tadını Çıkarmak İsteyenlere: Neler Yapmalısınız?

Ege Bölgesi’nin kuşkusuz en güzel kenti olan İzmir, zamanınızı dolu dolu geçirmenizi sağlayacak kentlerden biridir. İzmir seyahatinizi çok daha keyifli ve eğlenceli kılmak için...