Çarşamba, Nisan 17, 2024

Aslan Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

-

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu Kuzey Yarım Küre’de yılın en sıcak ayına denk gelir. Temmuz ve Ağustos aylarında zaman genelde eğlenceye, tatile ve yaratıcı aktivitelere ayrılır. Aslan burcu da yaratıcılık ve eğlence ile ilişkilidir.

23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğan kişiler Aslan burcudur. Bir insanın burcunu sorduğumuzda Güneş burcunu sorarız. Bu burç türünü kısaca açıklayıp Aslan burcunu detaylı bir şekilde analiz edelim.

 • Sembolü: Aslan
 • Elementi: Ateş
 • Niteliği: Sabit
 • Yönetici gezegeni: Güneş
 • Renk: Altın sarısı, sarı, turuncu
 • Gün: Pazar
 • Uğurlu sayılar: 1, 3
 • Uğurlu taşları: Akik, Kehribar, Oniks, Topaz taşı, Kaplangözü
 • Vücutta tekabül ettiği yer: Kalp, üst sırt, omurga
 • Olumlu özellikleri: Cesur, kibar, cömert, sadık, koruyucu, dobra, eğlenceli
 • Olumsuz özellikleri: Küstah, müsrif, özensiz, taş kalpli, kıskanç, saldırgan
 • En sevdiği şeyler: Kameralar, şarkı söylemek, yakınlık kurmak, iltifat, güzel kıyafetler, tiyatro, pahalı şeyler, tatiller
 • Nefret ettiği şeyler: Görmezden gelinmek, yavan yemekler, yalnız kalmak, vedalar, kral-kraliçe muamelesi görmemek
 • Gizli tutkuları: Dünyayı yönetmek
 • Güçlü yanları: Yaratıcı, tutkulu, cömert, cana yakın, neşeli, esprili olmaları
 • Zayıf yanları: Küstah, inatçı, benmerkezci, tembel, katı olmaları

Astrolojide Güneş, içimizdeki kişiliğin dışa vurumudur. Gezegenlerin en büyüğü olan Jüpiter ile kıyaslayınca, Güneş’in sadece 10’da birine eşittir. Güneş, bize en yakın ve en büyük yıldız olduğu için astrolojiye göre önemi diğer gezegenlerden daha fazladır.

Güneş burcu, kişinin egosu, mantığı, hayata bakış açısı ve hissettikleri ile ilgili genel bilgiler verir. Bir kişiyi tanımlamak istersek, boy-kilo-yaş ve meslek gibi basit tanımları geçince Güneş burcu ortaya çıkar. Her birimizin kişisel doğum haritasında yükselen burcuyla birlikte patron sayılır.

Güneş burcunu iyi anlamak hayattaki yapacağımız hataları en aza indirmek için önemlidir. Yoksa kibir, kabadayılık ve sahte özgüven gibi istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bu burç kişilik analizinde yapbozun sadece bir parçasıdır. Örneğin Türkiye’yi bir yabancıya anlatırken sadece Ankara’dan bahsetmek yetersiz kalır. Güneş burcu da kişinin sadece başkentini açıklar.

Başkent, kararlar alırken diğer şehirleri de ele almak zorundadır. Bu sebeple, paragrafların %70 veya üzeri, kişinin özellikleriyle örtüşüyorsa bu büyük bir başarıdır.

Yazılanları kabul etmeden önce sorgulayıp örnekleri inceleyin. Kendi hayatınız ile olan benzerliklere bakın. Astrolojinin kişilik analizinde sadece bir araç olduğunu hatırlayın.

Aslan Burcu Genel Özellikleri

Aslan burcu sosyal ve eğlenceli kişiliği ile tanınır. Dinleneceği ve çalışacağı zamanı dengelemede başarılıdır. Sabit burç grubundan olduğu için ateş burçları arasında en güvenilir burçtur. Aslan burcu bir hedef belirlediğinde istikrarlı bir şekilde hedefine doğru ilerler.

İşindeki istikrarlı hali, iş yerindeki kültürü anlayıp kimin neyden sorumlu olduğunu ve hangi becerilere sahip olduğunu bilmesi birçok insanı şaşırtır. Çünkü, kendisine odaklı gibi görünse de insanlarla ilişkisinde detayların farkındadır. İçinde güvenilir bir dost, özverili bir iş arkadaşı ve sadık bir eş yatar.

Gelişimsel amacı, samimi ve özgüveni yüksek bir şekilde kendini ifade etmesidir. Aslan burcunun güvende hissetmesi, eleştirilmeden herkes tarafından kabul edilmesine bağlıdır. Onu en iyi temsil eden kelimeler haz ve neşedir.

Geleneksel astrolojiye göre Aslan burcu, insanlar tarafından reddedilme duygusuyla hayata gelmiştir. Artık, toplumda sevilip kabul edilerek bu canı yanmış tarafını iyileştireceği düşünülür.

Koç burcu daima birinci olmak isterken, Aslan burcu ise en iyisi olmak ve sevilmek ister. Bazen girdiği yarışmada ikincilik ödülü almak, hiç ödül almamak ile aynı derecededir.

Dış görünüşünde ise yükselen burcu da destekliyorsa; en güzeli, en yakışıklısı, en iyi giyineni ve seveni olmak ister. Yakınındaki insanlar zaman zaman bunları onayladığı müddetçe, ondan daha mutlusu yoktur.

Aslan burcu, yaratıcı kimliği ile bilinir. Çizim, müzik, tiyatro, spor gibi içindeki yaratıcı duyguları aktarmasını sağlayacak bir araca ihtiyaç duyar. Aslında, hayatta denediği hemen hemen her şey de başarılı olabilir.

Bu durum Aslan burcu diğerlerinden daha özel olduğu için değildir. Giriştiği her işte kendisini en iyi şekilde göstermek istediği içindir.

Aslan burcu sessiz veya yüksek sesli olabilir, ama hep gururlu ve kendi tarzıyla onurludur. Arkadaşları arasında diğerlerini güldürmek için espriler yapıp kendisini size yakın hissettirir. Sıcaklığı, misafirperverliği ve ince düşünceli davranışları, Aslan burcunun kendisini herkesten özel gördüğünü size unutturmasın.

Aslan Burcu Aşk ve İlişki Hayatı

Aşk, Aslan burcunun Dünya’sını döndürür. Birisini sevmek ve aşık olmak, onun için efsanevidir ve dramatize edilmelidir. Hayalindeki aşk yüce, cesur ve muhteşem olmalıdır. Sevdiği insana düşkün olmak, şefkat göstermek pek Aslan burcu stili değildir. Aşık olmaktan keyif alır ve sevgili rolünü oynamayı sever.

Aslan burcu ilişkide bir aktör veya aktrist gibi oynaması gereken rolü üstlenir. Cömert ve romantik yanını gösterip, sevdiği insanı pahalı hediyelerle donatmak ister. Alınan hediyeler genellikle ulaşılması zordur. Bu sayede sevgilisine özel hediyeler verip diğer insanların beğendiğini görmek ister.

Alınan hediye ne olursa olsun, Aslan burcuna takdirinizi kazandığını gösterin. Doğru hediyeyi almak için çok uğraşmışsa, sevgilisinin hediyeye hevesle yaklaşmadığını görünce onuru zedelenmiş hisseder.

Hediye almaktan ziyade hediye verme konusunda daha iyidir. Fakat, hediye vermeyi öylesine değil bilinçli bir şekilde gerçekleştirir. Takdir görme ihtiyacı vardır.

Aşk ve ilişkiye bakış açısı diğer burçlardan oldukça farklıdır. Örneğin bir Terazi için bir türlük partnerlik, karşılıklı alışveriş, iki farklı insanın ortada buluşmasıdır. Aslan burcu içinse yaratıcı bir harekettir ve merkezde kendisi bulunur.

Aslan ile ilişkide olmak, bazen kişinin yeterince dikkate alınmadığını hissetmesine sebep olabilir. Sanki, kendi çizdiği görüntüye aşık gibidir. Bu durum, Aslan burcu ilişkisinde sık rastlanan bir problemdir. Sevgilisi de ilişkiye benzer bir yaklaşımı sergilemedikçe kendisini yalnız hissedebilir.

Bir önceki paragraftaki problem dışında -doğum haritasına göre problem azalabilir veya artabilir- Aslan burcu gerçek anlamda ideal sevgilidir. Erkek veya kadın olsun, aşkı büyüleyici ve özel yapmak onun dikkat çeken niteliklerinden biridir.

Aslan burcu ile ilişki, sanki daha önce hiç sevgiliniz olmamış gibi hissettirir. Özellikle beğenilmeyi, ön planda tutulmayı seviyorsanız hayatınızın en değerli ilişkisini bir Aslan ile yaşayabilirsiniz.

Eğer zihnindeki idealize ettiği eşi bulmuşsa, sadık kalmak doğal bir hal alır. Karşı cins tarafından beğenilmekten keyif alsa da daimi bir eş olmak, bir aile kurmak, sevildiği bir yuvanın olduğunu bilmek egosunu tatmin eder.

Elbette, sadakatinin karşılığını bekler. Öncelikle, eşi de sadık olmalıdır. Aslan erkeği veya kadını kıskanç ve ilgi bekleyen bir kedi gibidir, sevdiği insanın peşinden koşan kişilere tahammül etmezler. Eğer ilişki henüz başlamamışsa, sevdiği kişiyi elde etmek için girdiği yarıştan keyif alır.

Adeta havada süzülen idealleri, temiz ve naif bir kalbi vardır. Aldatmak, asla katlanmayacağı bir durumdur. Derin yaralar açar ve nadiren affeder. Aslan burcuna ihanet edilmesi onurunu zedelenmiş hissettirir.

Akrep burcu sürekli şüphelenir, Oğlak burcu bu olasılığı bekler, Aslan burcu ise inanamaz. Aldatma davranışının altında yatan nedene nadiren bakar. Çünkü, aldatmak bir Aslan için en büyük günahlardandır.

Sadakat arayışının yanı sıra bir kral veya kraliçe gibi davranılmayı bekler. Bu duruma iki taraftan bakılabilir. Bir yandan, Aslan burcu çok sevilesi olduğu için ona ayrıcalıklı davranmak istersiniz. Öte yandan ise özel istekleri biraz sıkıntı oluşturabilir. Herkese uyguladığınız belli kurallarınız varsa, farklı muamele bekleyebilir.

Bazen tatlı dille Aslan’ı uyarıp sizin de özel istekleriniz olduğunu hatırlatmanız gerekir. Hayatta öncelikle kendi hayallerini gerçekleştirme konusuna odaklandığı için başkasının isteklerini unutma eğilimi vardır.

Aradığı sadakat ve aşk karşılığında, ilişkiye koruyucu özelliğini getirir. Aslan erkeği veya kadını sadık kaldığı sevdiğini savunur. Koruyucu, seven, önemseyen yanı ile ilişkiye yaklaşmasına rağmen büyük fedakarlıklar konusunda dikkatlidir.

İyi niyet gösteren davranışlarda bulunmak Aslan burcunun simgesidir. Cömert davranıp elindekini paylaşırken gözleri arkada kalmaz.

Aslan burcunun aşk ve ilişkisi ilgi çekicidir ama nadiren sakin ve kolaydır. Hayattaki idealleri ve hayallerinden dolayı ruh hali değişiklik gösterir. İlişkinin sıradan ve kısıtlayıcı tarafıyla uğraşmak istemez.

Aslan burcunun istediği o efsanevi ve dillere destan aşkın kendisidir. Fakat, bu tür bir aşk sadece bir idealin ürünüdür. Hayatta gerçeği pek yoktur. Bu sebeple sıklıkla hayal kırıklığına uğrayabilir.

Kahramanları ve efsanevi aşkları gerçek hayata getirip diğer insanları sıradanlıktan kurtarır. Aslında bizlerin de birer prens ve prenses olduğumuzu bu kadar içten hatırlatan başka bir burç bulamazsınız.

Eğer etrafınızda büyüleyici bir Aslan burcu görürseniz, masallardaki insanları gerçek hayatta da bulabileceğinizi fark edersiniz. Bir Aslan ile yaşadığınız ilişki sayesinde Şirin için dağları delen Ferhat’a, Leyla için çöllere düşen Mecnun’a inanmaya başlarsınız.

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan erkeği; rengarenk kişiliği, yaratıcı özelliği ve başarısıyla sanki bu Dünya’ya bir beden büyüktür. Karizmatik bir enerjisi vardır. Onu beğenseniz de beğenmeseniz de bu karizmayı fark edersiniz.

Bazen daha sessiz ve içine kapanık bir Aslan burcu erkeğiyle karşılaşırsınız, kendisini özel yapan yanlarıyla ilgili kükremediğini görürsünüz. Fakat, ona yaklaştıkça diğer Aslanlar ile benzer olduğunu ve kendi hayatını efsaneleştiren bir yanı olduğunu fark edersiniz.

Sessiz ve sakin Aslan burcu erkeği sizi yanıltmasın. Çünkü, yükselen burcu Yengeç, Oğlak veya Başak olabilir. Göstermese de, hemen hemen hepsi yüksek farkındalıklarıyla sanki her an sahnede ve izleniyormuş hissine sahiptir.

Hayalindeki vizyonda yaşayan Aslan burcu erkeği, doğum haritasında toprak burcu (Boğa, Başak, Oğlak) özellikleri yoğun olan kişilere ilgi duyar. Bu muhteşem bir kombinasyon olabileceği gibi felaket de olabilir.

Uyumlu bir kombinasyonda, ayakları yere sağlam basan toprak burcu kadını Aslan burcu erkeğinin hayatını dengeler. Gerçekleri göstererek, bu erkeğin vizyonunu hayatta nasıl gerçekleştireceğini anlatır.

Uyumsuz bir kombinasyonda ise Aslan burcu erkeği hayattaki sıradan detayları göz ardı eder. Bu şekilde bir yaklaşım, eşini bir asistan olarak görmesine sebep olur. Sanki, onun hayatını düzenlemesi ve rezervasyonlarını hatırlatması gereken bir kişiye ihtiyacı vardır. Doğal olarak, bu davranışlar karşısında eşi kırılır ve tepki gösterir.

Aslan burcu erkeği romantik yanıyla ayaklarınızı yerden kesebilir. Aşka olan bakış açısı ne çekingen ne de gösterişsizdir. İster hediyeler ister etkileyici geziler olsun, yaptığı bu jestler sevdiği insanı etkiler.

Aslan burcu erkeğinin üzerindeki maskülen ve ilgi çekici enerjiden dolayı onu beğenen, takip eden birçok kadın bulunur. Haliyle, ilgisini çeken bir kadın bir çok adayı geride bıraktığı için kendisini özel hisseder.

Hepsi dıştan çok yakışıklı görünmeyebilir veya başarılı olmayabilir. Ama yaydığı enerji ile kadınlar bu erkeği çoğunlukla büyüleyici bulur. Geleneksel astrolojiye göre Aslan burcu erkeği, Dünya’daki tipik “erkeği” temsil eder.

“Erkekler böyledir, erkekler şöyledir” diye kurulan cümledeki o erkek rolünü tamamen temsil ettiği için kadınlar arasında da diğer burçlara göre daha çok arzulanması doğaldır.

Bir zamanlar erkek ve kadın rolleri oldukça keskindi. Kadınların sahip oldukları rol dışına çıkmaları ise pek mümkün değildi. O eski zamanlarda Aslan erkeği ideal erkeği temsil ederdi.

Fakat toplum ve psikoloji alanı geliştikçe erkeklerin de içinde duygusal ve kadına yönelik alanlar olduğu, kadınlarında içinde maskülen ve erkeğe yönelik alanlar olduğu keşfedildi.

Değişen ve gelişen toplumla birlikte, insanın kendisini doğru ifade edebilmesi için içindeki gizli kalmış yanları fark etmesi önem kazandı. Fakat kendi duygularını iyice anlamak, hislerini yorumlamak Aslan burcu erkeğinin başarılı yanı olmadığı için bu konuda oldukça zorlanabilir.

Özellikle birçok Aslan erkeği, sevdiği kadının yaratıcı işlerle uğraşmasından, kariyere kendisini adamasından veya basitçe farklı hobilere sahip olmasından rahatsız olabilir. Çünkü, kurduğu yuvanın Güneş’i olmak ister.

Eğer kendisini adadığı kadın Aslan’ın ışığına ihtiyaç duymazsa sıkıntılar ortaya çıkabilir. En iyi ihtimalle Aslan erkeği somurtmaya başlar, en kötü ihtimalle ise kadının bağımsız ve bireysel yanını kontrol etmek ister.

Aslan burcu erkeği, eşinin kendisinden daha başarılı ve dikkat çekici olmasına imkan tanıyorsa nadir bir karakter bulmuşsunuzdur. Çünkü bu erkek, özgüvenini kadını üzerinden değil de kendi işi, başarısı veya kurduğu yuva üzerinden sağlam temellere dayamıştır. Bu sayede, kadının başarılı olması, beğenilmesi onu yıpratmaz. Hatta, onu onure eder.

Aslan burcu erkeği fikirlerini ve alışkanlıklarını kolay kolay değiştirmez. Eğer onları değiştirmeye çalışırsanız, zamanınız boşa gidebilir. Gururlu olması sebebiyle nadiren tavsiyelerinizi gerçek anlamda dikkate alır. Çünkü, tavsiye almayı değil vermeyi sever.

Bu erkeğin hayallerine inanın, umutlarına güvenin, sürekli ilgi bekleyen çocuksu yanını tatmin edin, birçok sorunu ortaya çıkmadan çözersiniz. Bir başkasının umudu olduğunu bilen bir Aslan erkeği, hem Dünya’da hem de kendi içinde mucizeler başarabilir.

Eğer kendi kendine yeten bağımsız bir kişiyseniz, bu erkek ile sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Çünkü, sevgiye ve ilgiye ihtiyaç duyar. Belki de ilgi beklemeseydi, kadınların gözünde bu kadar ilgi çekici ve karizmatik görünmezdi.

Sizinle gurur duyup saygı gösteren, bireysel başarınızdan önce kadın kimliğinizi ön planda tutan bir partner arıyorsanız Aslan burcu erkeği tam size göredir.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

O bir kraliçedir ve insanların da kraliçeye layık davranmasını bekler. En çekingen Aslan burcu kadını dahi kraliçe gibi karşılanmak isteyen yanını gösterir. Bu beklentisi zaman zaman toplumun uygun bulduğu “uygun” kadın davranışları altında gizlenmiş olabilir.

Aslan burcu kadını oldukça bireyseldir, toplumun beklediği kalıplaşmış kadın davranışlarını gösterme konusunda iyi değildir. Geleneksel kadını oynamadığı için sıklıkla problem yaratıyormuş gibi görünebilir. Sadece, hayatına bir parça renk ve dinamizm katarak kendi istediği şekilde yaşamak ister.

Doğadan alınıp bir kafese kapanmış Aslan nasıl ki özgürlüğü kısıtlanmış hisseder. Bir Aslan kadını da toplumun beklentileri veya kısıtlayıcı ilişkiler karşısında kendisini kafese kapatılmış hissedebilir.

Yaratıcı özelliğini kullanarak sanat, insan ilişkileri veya organizasyon işleri konusunda ön plana çıkıp tanınır olmayı başarmak ister. Tanınmak ve beğenilmek tıpkı Aslan erkekleri gibi Aslan kadınları için de önemlidir.

Eğer bir Aslan burcu kadını tanınma ve beğenilme ihtiyacını gidermez ise etrafındaki erkeklerin ilgisine muhtaç olur. Başka bir yol ise eşinin veya çocuklarının hayatına fazla müdahale etmekten geçer. Çünkü, bu dinamik ve enerjik kadının bulunduğu ortamda sahneyi ele geçirmesi gerekir. Yoksa, sahnede kim varsa onu yerinden edebilir.

Aslan burcu kadını rekabeti sever. Bu durum özellikle iş yerinde ve okulda, parlayıp ışık saçması gereken yerlerde gerçekleşir. Bir Aslan kadını kendi fikirlerini ve amaçlarını ortaya çıkarıp uygulayabileceği özel bir alana ihtiyaç duyar. Bir kişiye sürekli rapor vermesini gerektiren meslekler sıkıntı yaratabilir.

Kız arkadaşları arasında lider rolünü oynar. Grup içinde kızların tavsiye almak için yaklaştığı bir Aslan burcu kadınını görmek çok olasıdır. Bunun sebebi hem güçlü ve cömert olması hem de ihtiyaç duyulmaktan hoşlanmasıdır.

Güçlü Aslan kadını, ilişkilerde de destek sunmak için sıklıkla daha zayıf roldeki erkekleri tercih eder. Bu kadını kibar, sevimli ve biraz kararsız bir erkekle görebilirsiniz. Bu erkek hem Aslan’a ihtiyacı olan sevgi ve sadakatı verir hem de değişime açıktır.

​Bazen Aslan kadını ondan güçlü olan erkekten ürker. Çünkü, ilişkide egemen olmak isteyen yanı baskındır. Fakat, bu bir tür çıkmaz ortaya çıkarır.

Aslan burcu kadını yatak odasında kadınsı yanını ortaya çıkaracak bir erkek ararken, hayatındaki erkeği kontrol etmeye çalışarak da gücünü azaltır. Sonra da erkeği zayıf olmakla suçlayabilir. Ama aslında ona başka bir fırsat vermemiştir.

Bir önceki paragrafı dikkate alarak, bir Aslan kadınının aile dışında parlayıp göz önünde olacağı bir alan olması esastır. Eğer bu ihtiyaç giderilirse, eşine karşı zorlayıcı ve olumsuz davranışları azalır. Sağlıklı bir ilişki kurmayı öğrenir.

Aslan burcu kadını toplumda çizdiği görüntüyü de önemser. Onu nadiren çekingen ve arka planda görürsünüz. Karizma ve özel stiliyle, sıklıkla ilgi çekici giyinir, dramatik davranışlar sergiler ve gözleri üzerine çeker. Güçsüz veya mağdur hissetse bile bunu insanlara göstermekten hoşlanmaz.

Oldukça bireysel, sevdiğine karşı sadık ve cömert olabilir. Eşi iyi davrandığı müddetçe, ilişkiye kendini adamak bir Aslan burcu kadınında Aslan erkeğinden daha güçlüdür. Etrafınızda ışıldayan bir Aslan kadınını görmezden gelemezsiniz.

Aslan Burcu Düşebileceği Hatalar ve Çözümleri

Eğer başkasının ilgi ve beğenisini almak için çok uğraşırsa, zaman zaman diğerlerine karşı davranışları dramatik, küçümseyici veya abartı olabilir. Bu durumda, gerçek duyguları baskılayıp ilgi bekleyen ruh haline düşebilir. Eleştiriye duyarlı hale gelip kendi iyiliği için bile olsa başkasının fikirlerine direnebilir.

İlgi istemek yerine başkasına destek olmak üzerine odaklanırsa, arkadaşlarına Güneş gibi sıcaklık yayar. Özgüven duygusu, insanlara ilham kaynağı olmasıyla doğru orantılıdır.

Bu sebeple bir grup içerisinde, insanlara hem örnek olur hem de amaç üzerine motive ederse ışığını yaymayı başarır. Davranışlarının etkisini diğer insanlar üzerinde görmek Aslan burcunu memnun eder, kendisini ait ve güçlü hissettirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Related Stories

Terazi Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Terazi Burcu Özellikleri Kuzey Yarım Küre’de Güneş, Terazi burcuna gece ve gündüz eşit olduğu zaman girer. Bu sebeple bu burcu denge ve eşitlik simgeler. Örneğin,...

Akrep Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Akrep Burcu Özellikleri Güneş, sonbaharın ikinci ayında yaprakların düştüğü, soğukların yaklaştığı dönemde Akrep burcundan geçer. Geleneksel olarak Akrep burcu sonraki hayat, ölüm, kişilik değişimi gibi...

Balık Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Balık Burcu Özellikleri Mart ayında Güneş, Balık burcunda ilerlerken günler uzamaya başlar. Güneş ışıkları, bulutlu gökyüzü altında zayıftır. Balık burcu döneminde doğa, ilkbahara dair umut...

Yay Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Yay Burcu Özellikleri Güneş, günlerin kısalıp soğuduğu, soba veya ısıtıcımızın yanında derin düşüncelere daldığımız zamanlarda Yay burcundan geçer. Hayat nedir? Hayatımız sona erdiğinde ne olur?...

Boğa Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Boğa Burcu Özellikleri Güneş, ilkbaharın ikinci ayında Nisan yağmurlarıyla ve günlerin gitgide uzadığı vakitte, Boğa takımyıldızının üzerinden geçer. Kış mevsimi geride kalmıştır, artık bolluğun ve...