Cumartesi, Nisan 20, 2024

Balık Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

-

Balık Burcu Özellikleri

Mart ayında Güneş, Balık burcunda ilerlerken günler uzamaya başlar. Güneş ışıkları, bulutlu gökyüzü altında zayıftır. Balık burcu döneminde doğa, ilkbahara dair umut verici çiçekleri gösterirken aniden soğuk çarpar, sıcaklara güven olmaz.

19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğan kişiler Balık burcudur. Bir insanın burcunu sorduğumuzda Güneş burcunu sorarız. Bu burç türünü kısaca açıklayıp Balık burcunu detaylı bir şekilde analiz edelim.

 • Sembolü: Balık
 • Elementi: Su
 • Niteliği: Değişken
 • Yönetici gezegeni: Neptün (hayal gücünün gezegeni), Jüpiter (şans ve ilerlemenin gezegeni)
 • Renk: Leylak, mor, eflatun, su yeşili
 • Gün: Perşembe
 • Uğurlu sayılar: 3, 9
 • Uğurlu taşları: Akuamarin, Ay taşı, Ametist, Kuvars, Pembe Kuvars
 • Vücutta tekabül ettiği yer: Ayaklar
 • Olumlu özellikleri: Romantik, yardımsever, bilge, rahatlatıcı, yaratıcı
 • Olumsuz özellikleri: Saflık, kendine acıma, gerçeklikten kopukluk, kendine zarar verme, bağımlı
 • En sevdiği şeyler: Yalnız kalmak, uyumak, müzik dinlemek, şarkı söylemek, yazmak, aşık olmak, görsel medya, yüzmek, spiritüalizm, yürümek, burnunun dikine gitmek, içindeki karanlığı bastırmaya çalışmak, ağlamak.
 • Nefret ettiği şeyler: Gerçeklik, gün ışığı, kötü tasarım, gürültülü müzik, ukalalık, eleştirilmek, her türlü gaddarlık, geçmişe takılıp kalmak, derdini anlatamamak ve anlaşılamamak, kale alınmamak, ruhsal ve fiziksel olarak kısıtlanmak
 • Gizli tutkuları: Koşulsuz aşkı bulmak
 • Güçlü yanları: Şefkatli, sanatçı ruhlu, sezgisel, nazik, bilge
 • Zayıf yanları: Korkak, çabuk güvenen, hüzünlü olması, gerçeklikten uzak olması, kendini feda etmesi

Astrolojide Güneş, içimizdeki kişiliğin dışa vurumudur. Gezegenlerin en büyüğü olan Jüpiter ile kıyaslayınca, Güneş’in sadece 10’da birine eşittir. Güneş, bize en yakın ve en büyük yıldız olduğu için astrolojiye göre önemi diğer gezegenlerden daha fazladır.

Güneş burcu, kişinin egosu, mantığı, hayata bakış açısı ve hissettikleri ile ilgili genel bilgiler verir. Bir kişiyi tanımlamak istersek, boy-kilo-yaş ve meslek gibi basit tanımları geçince Güneş burcu ortaya çıkar. Her birimizin kişisel doğum haritasında yükselen burcuyla birlikte patron sayılır.

Güneş burcunu iyi anlamak hayattaki yapacağımız hataları en aza indirmek için önemlidir. Yoksa kibir, kabadayılık ve sahte özgüven gibi istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bu burç kişilik analizinde yapbozun sadece bir parçasıdır. Örneğin Türkiye’yi bir yabancıya anlatırken sadece Ankara’dan bahsetmek yetersiz kalır. Güneş burcu da kişinin sadece başkentini açıklar.

Başkent, kararlar alırken diğer şehirleri de ele almak zorundadır. Bu sebeple, paragrafların %70 veya üzeri, kişinin özellikleriyle örtüşüyorsa bu büyük bir başarıdır.

Yazılanları kabul etmeden önce sorgulayıp örnekleri inceleyin. Kendi hayatınız ile olan benzerliklere bakın. Astrolojinin kişilik analizinde sadece bir araç olduğunu hatırlayın.

Balık Burcu Genel Özellikleri

Mart ayının fidanı gibi, gençken insan onu güçlü tutacak köklerden yoksun şekilde rüzgarın estiği yöne savrulur. Yaş ilerledikçe, kişiyi savurmak zorlaşır. Benlik duygusu gelişir.

Hayatta neye dikkat edip etmeyeceğine dair bilgilenir ve olumsuz duygulardan kendisini korur. Fakat, bu korumanın içine girmek, hayatın karşısına çıkardığı olumlu fırsatları kaçırmasına sebep olabilir.

Burçların en sonuncusu olan Balık burcu tıpkı sırası gibi sonları, hastalığı, sağlığa kavuşmayı ve ruhsal aydınlanmayı temsil eder. Balık burcu, astrolojide bir dış iskelete sahip olmayan tek burçtur.

Sadece pullar ile korunması, bu insanın hassaslığını ve zaman zaman kişisel sınırlarını korumakta zorlandığını ifade eder. Balık burcunun gelişimsel amacı, başkalarına destek sunarken elindeki her şeyi vermemesi ve yoğun duygular yaşayınca onunla yüzleşme becerisini geliştirmesidir.

Yengeç ve Akrep de benzer duygusal sularda yüzerken, yalnız Balık burcu ekstra kabuk yüküne sahip olmadığı için insanlara kolayca rehber olur. Dıştan gelen her davranışa karşı korunmasızdır. Bazen güzel fırsatlar çıkar ve mutlu olur. Bazen ise başkasının etkisi altında kolayca zarar görebilir.

Balık burcu, bize duvarlarımızı yıkıp empati kurabilmeyi, hayatımıza giren yeni insanlara kolayca uyum sağlamayı öğretir. Şefkatli, sevecen ve destekleyicidir. Fakat, üzerine çok düşerseniz, Balık yüzer gider. Bu takdire değer savunma sistemlerinden biridir. ​

Bir koşula bağlı olmadan çevresindeki acı ve üzüntüyü içine çekebilir. Bu sebeple, sık sık hayata ara verip kısa uyku çekebilir veya müzik dinleyebilir. En bilge Balık burcu, duygusal yoğunluktan kurtulmak için spor vb. fiziksel aktiviteye dayalı işlere vakit ayırır.

Yönetici Neptün gezegeni sayesinde, sanat ve sanata dair konuları diğer insanlardan daha derin anlama yeteneğine sahiptir. Özellikle sevmek ve duygusal yakınlık gösterme konusu, kişinin egoya dair sınırlarını aşmasını sağlar.

Birçok Balık burcu, insanları ayırmadan herkese karşı sevgiyle yaklaşır. Bu durum, dikkat etmezse kolayca manipüle edilmesine veya zarar görmesine sebep olabilir.

Kısa sürede yanındaki insanın duygu ve düşüncelerine adapte olabilir. Hatta girdiği ruh halinde samimi davranarak gerçekten kişiyi anlamaya çalışır.

Fakat bazı küçük ipuçlarına dikkat etmek gerekir. Balık burcu, zamanı sanki suyun içinden bir saate bakarmış gibi algılar.

Sık sık öğlen yemeğine veya buluşmaya geç kalan bir arkadaşınız varsa doğum haritasında Balık burcunun güçlü etkilerini bulursunuz. Olumlu yönü ise zamanı kavrayış şeklinin farklılığı, bir gün içerisinde dağ gibi işleri bitirmesini sağlayabilir. Diğer burçlar gibi zaman konusunda endişelenip vakit kaybetmez.

Balık burcu, duyarlı kişiliğiyle üzerine uğraşmadan istediği erkek veya kadın rolüne girebilir. Görüneni aşıp biraz yaklaştığınızda daha önce tanıdığınız hiç kimseye benzemediğini fark edersiniz.

Balık Burcu Aşk ve İlişki Hayatı

Balık burcu, hayata dair sevgisini bir şeylere yöneltme ihtiyacı duyar. Örneğin, bir davaya adar kendisini, bir kadın veya erkeği hayatının merkezine koyar ya da Allah’a yönelir. İçindeki hisleri harekete geçirecek bir insan veya fikir arar.

Hassasiyet, cana yakınlık gibi özelliklerden bolca bulunur. Ama, birçok Balık burcu duygulara dair ihtiyacını farklı şekilde gösterir.

Örneğin bir tanesi, insana ve sevilmeye olan ihtiyacından kaçma eğilimi gösterebilir. Aslan veya İkizler erkeğinin rahat tavırlarına benzer hareket edip duygusal olarak bağımsız rolü oynar. Davranış analizi konusunda iyiyseniz fark edersiniz.

Bir başka Balık ise sevdiği insanların isteklerini ön plana koyup onların ilgisiyle beslenir. Diğer Balık ise eşini hizmetkar olarak görebilir. Hepsi temelde şuna dayanır; Balık burcu güvenirse, her şeyini verir.

Yalnız, düzen ve plan pek doğasında yoktur. Bu yüzden sevdiği zaman her şeyini o “an” verir. Eğer sevmeyi ve sevilmeyi Balık burcuyla uzun süre yaşarsanız, o anlar birleşir ve bir ömür haline gelir.

En çok yanlış anlaşılan özelliğinden birisi, her an ilişkiye başlama konusunda hazır oluşudur. Aslında diğer su burçlarının aksine, bu davranışı yoğun duygular sebebiyle olmaz. O anda kişiyle güzel bir empati kurduğu için denemek ister. Değişken burç kategorisinde olduğu için yeniliklere açıktır.

Bekar bir Balık burcunun duygularına yaklaşın ve güzel iletişim kurun kolaylıkla baştan çıkarırsınız. Ama gerçek anlamda değil. Balık burcunu bir kafese kapatmak zordur. Sempati duyduğu veya güçlü kişiliğiyle ilgilendiği için bir kişinin peşinden kısa süreliğine gidebilir. Fakat, bir insanın gerçek değerini çok iyi ölçebilen bir kapasiteye sahiptir.

Balık burcu, günlük hayatında sadece bir erkek veya kadını ilgi çekici bulmaz. Sosyal bir kişilik olarak, birçok insanı ilgi çekici bulur. Bu sebeple, inandığı ahlak sistemini iyi anlayıp ilişkiden ne beklediğini nasıl bir şey aradığını sorgulayın. Tahmin etme hatasına düşmeyin.

Eğer gerçekten sevdiğini sahiplenici bir kişiliğiniz varsa Balık burcuyla bilmeniz gereken bir şey var. Eşine sadık kalmayı tercih etse de hayal gücü çok güçlüdür. İlgi duyduğu insan hakkında zihninde kısa süreli fanteziler kurabilir. Fiziksel dünyada o kişiye dokunmadığı müddetçe, sizin için sorun yoksa harika.

Balık burcu, zıttı olan Başak burcunun bir parçasına sahiptir. Onu ne kadar uzun süre tanısanız da içinde daima ulaşılması ve elde edilesi zor bir alan barındırır. İçindeki o parçanın evrensel bilince ait olduğu varsayılır. Sanki, güçlü hayal kurma becerisini bu parçadan alır.

Anlaşılması daha kolay olan İkizler veya Yay’ın aksine, bir ilişkide “buradayım ve sana aitim” diyebilir. Kendi içindeki 50 parçadan 30’unu keşfetmiştir ve sizinle paylaşmak ister. Balık burcu, uçsuz bucaksız hayal gücü ve vizyonunun sınırlarını göremez. İçindeki her parçayı anlamasını beklemeyin.

Eğer her hayale daldığı vakit ona ne düşündüğünü sorarsanız, bazen kelimelere dökemeyeceği için kendisine veya size sinirlenebilir.

Balık burcu, duygulara dair konularda sözsüz iletişimi tercih eder. Tartışma veya bir şeyi savunma konusunda pek başarılı sayılmaz. Dokunarak veya güzel bir atmosfer bularak (sessiz bir park, sahil kenarı vb.) yaşadığı duyguları karşı tarafa hissettirmek ister. Onu bir forma sokmak zordur. Avuç dolu suyu elde tutmaya benzer, parmaklarınızın arasından kayar gider.

Baştan savmak veya yanıltmak Balık burcunu sık tanımlayan kavramlardır. Ama ne politikacı Oğlak gibi hesaplar ne de gizemli Akrep gibi kasten yapar. Zihni birden çok şeyle dolu olan Balık, anlayamadığı için sıklıkla uzaklaşmayı tercih eder.

Örneğin, bir şeyi hem seviyor hem de bazen sevmiyorsa, aynı şeyi bazen çirkin bazen ise güzel görüyorsa uzaklaşmak doğru olandır. Bu sebeple, bir eş olarak Balık anlaşılması kolay değildir. Hisleriyle geldiği zaman onu kabul edip gitmek istediği zaman ise bırakmak gerekir.

Balık ile ilişkide en çok beklentiler can yakar. Birçok kişi geleneksel sevgi sözcüklerini duymak ister. Örneğin, “seni seviyorum” veya “seni daima seveceğim.” Balık burcu ise doğum haritasında diğer burçların yoğun etkisi altında kalmadıkça, sevmenin değişken bir durum olduğunu bilir. Ona göre sevmek görecelidir ve durumlara farklı açıdan bakınca duygular değişime uğrayabilir.

Balık burcuyla hayat boyu değişerek, yeniliklere adapte olarak ona eşlik edin. Yaşayacağınız hiçbir ilişki bir Balık ile olduğu kadar sizi canlandırıp iyileştirmez. Onu kazanmak için hayalleriyle alay etmeden umutla dinleyin ve düşüncelerini tamamen anladığınızı düşünmeyin.

Bir su erkeği veya kadınını elinizde tutmaya çalışırsanız, her baktığınızda farklı bir kişi görürsünüz. Beklentileriniz konusunda da esnek olmayı deneyin. Değişimi sevmiyorsanız Boğa veya Aslan burcu daha uygun olabilir.

Eğer keşfedilmemiş bölgeleri, tırmanması zor dağları ve büyülü şatoları merak ediyorsanız Balık burcundan çekinmeyin. Çünkü onunla sadece bir kişiyi değil, tüm hayalleri ve o hayallerin içindeki oyuncuları da hayatınıza davet edersiniz.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu hayal dünyası, kişisel bakış açısı, merhameti ve uysallığı ile kendisini gösterir. Bu özelliklere rağmen Balık erkeği mükemmel derecede maskülendir.

Yine de bir erkeğin Balık burcu özellikleri taşıması onu zor durumda bırakabilir. Çoğunlukla, toplumun beklentileri arasında kendisini sıkışmış hisseder.

İki tür Balık erkeği vardır. Birinci tür erkek, içindeki güçlü duyguların zıtlıklarını davranışlarında gösterir. İçindeki derin ve bulanık vizyondan uzaklaşıp son derece rasyonel alanlara yönelir.

İstatistiğe ve kanıta dayalı bilgiyi sever. Kendi içinde endişe duyduğu duyguları, başkasında da yok sayıp mantık ister. Duygusallığa toleransı oldukça düşüktür. Ruh halinin sık sık değişip kendisini etkilemesinden dolayı, başka birinde benzer bir özelliği görmekten mutlu olmaz.

Eğer bir Balık erkeği kendi zayıf yanına yakından bakıp onunla mutlu bir şekilde yaşamayı kabul ederse, nadir bir erkeğe dönüşür. Bir de üstüne duyguların derinliğine kaçmadan yaşamayı başarırsa, ideal bir erkek olur.

Ardından, birçok filmin ve kitabın başrolündeki düşünceli, duygusal erkeği bulursunuz. Bu Balık erkeği, içindeki duygularla dengeli bir bağ kurmayı öğrenmiştir. Düşüncelerini aktarırken insanlar üzerinde güçlü etkiler bırakır.

Üstteki olumlu özelliklere sıklıkla rast gelmezsiniz. Birçoğu uçlarda yaşar. Örneğin İkinci tür Balık erkeği, duyarlı ve duygusal yanını çaresizce korumak ister. Güçlü kadınlara ilgi duyar. Özellikle ona ekonomik anlamda destek sunacak, çekip çevirecek kadını ister.

Kendisi de yarım kalmış romanını yazar ya da hangi işte çalışsam diye düşünür. Aslında bir bakıma pasif mağduru oynar. Soğuk eşi tarafından kötü muamele görmüş, aldatılmıştır. Kendisini acındırıp sempati görmek ister. Bütün bu çaba, gerçek romantizmin hassaslık ve hisler olduğunu düşünen, annelik duygusu yüksek bir kadını elde etmek içindir.

Bu Balık erkeği, üzücü bir durumdadır. Eşi veya sevgilisi de ilişkide hep “erkek” rolünü üstlendiği için hayal kırıklığına uğrar veya gerilir. Bu erkek; Aslan, Koç, Akrep veya Oğlak kadınına yönelir. İçindeki güce ulaşmak yerine ilişkide bulmaya çalışır.

Balık erkeği her şeyden önce anlaşılmak ister. Kadını saçından tutup yatağa atacak bir erkek tipi değildir.

Sıcak ve sempatik bir konuşma başlatır. Tatlı müzik ve rahat yatak örtüsüyle kendisini cinselliğe hazırlar. Sevgili rolünde pasif olmayı tercih eden Balık erkeği, yatakta gerçek anlamda üstte olmayı sever. Sanki maskülen bir erkek olduğunu simgelemek ister.

Sıklıkla soytarı veya mağduru oynayıp kadının sempatisini kazanır. Aslında kendisini çok iyi koruyup kollayacak bir yapıdadır. Ama istediğini elde etmek için sizi bundan haberdar etmek istemez.

Ona güvenirseniz içindeki en iyi erkeği ortaya çıkarırsınız. Eğer karanlık tarafına odaklanırsanız, kendisine güvenmek için zamana ihtiyaç duyar. Ne kadar hayal gücü güçlü, vizyonu geniş olursa olsun, kendisine güveni çevresindeki insanlarla ilişkisine göre değişebilir.

İçindeki özgüveni ortaya çıkarmak için bir başkasının sadakat ve güvenine ihtiyaç duyar. Eğer bu erkeği bir şey ile suçlarsanız, gidip o söylediğinizi yapar. Problem ile savaşma yöntemi yüzleşmek değildir. Öyle bir geriye adım atar ki yüz üstü düşersiniz. Pasif direnme, Balık erkeğinin favori tekniğidir.

Bu erkeğe kolayca yön verip kontrol altında tutacağınızı düşünmeyin. Zihnindeki dünyada ne baskın ne de itaatkar bir kişilik bulunur. Duruma göre değişen esnek erkeği oynar.

Aslında, içinde yalnız kalmak isteyen tarafını mutlu etmiş olur. Onu kontrol etmeye çalışırsanız elinizden su gibi kayar gider.

Eğer tüm kararların sizin için alınmasını istiyorsanız, Balık burcunu seçmeyin ya da sürekli şikayet eden bir kadınsanız yine Balık burcu pek uygun olmaz. Çünkü, sık tartışmalar sonunda ilişkinin temel değerleri zarar görürse, söz veya evlilik bu erkeğe pek bir şey ifade etmez.

Su burcu olması sayesinde oynadığınız oyunları kolaylıkla görür. Aniden sizi terk etmek yerine ertesi sabah yalnız uyanırsınız. Ne bir not bırakır ne arar. Sadece gider.

30’lu yaşlara yaklaşmış Balık erkeği, güçlü duygusal yapısı ile sevdiği kadına son derece empatiyle yaklaşır. İnsan doğasını anlayıp sizi ilişkide ne bir temizlikçi ne de cinsel obje olarak görür. Onunla bir birey olmayı başarırsınız. Bu da birçok şeye değerdir.

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını; hassas, merhametli ve tarifi zor cazibesiyle birçok insanı kendisine hayran bırakır. Masallarda olduğu gibi şatoda yaşayan kibar ve güzel bir prensestir. Onu kurtaracak ve sevip değer verecek olan prensi bekler.

Balık burcu kadını, bir erkeği gerçek anlamda maskülen hissettirecek benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Çünkü, sıklıkla korunmaya ihtiyaç duyduğunu hissedersiniz.

Değişikliğe açık görüntüsü ve derin hisleriyle, sanki tam olarak bir biçime girmemiştir. Erkeğin içindeki yönetme ve kontrol etme hislerini ortaya çıkarır. Birçok erkek, Balık kadınını istediği şekle sokabileceğini düşünür.

Bu bir parça doğrudur. Çünkü, bu kadında kendini bir işe veya sevdiğine adama isteği, kibar ve düşünceli yanıyla birleşir. Ama, boş levha değildir.

Tıpkı Balık erkeği gibi derin bir hayal gücüne sahiptir. Sevdiğini memnun etmeye istekli olup nadiren tartışsa da güçlü bir savunma sistemi vardır.

Yaşadığınız tartışma sonrası bir anda bu kadını kaybedebilirsiniz. Fiziksel olarak yanınızda olsa da psikolojik olarak sizden uzaklaşmış, içindeki derin sulara gömülmüştür. Belki işte tanıştığı bir adam ile ilişki nasıl olurdu diye zihninden geçirir.

Hayatınızdan fiziksel olarak çıkmamış olsa da yanına gittiğinizde farklı bir kadın bulursunuz. Sezgileriniz güçlüyse, sıra dışı bir duygu yaşarsınız. Çünkü, hayal kırıklığına uğramıştır.

Balık kadını romantizmiyle tanınır. Hayalindeki masalsı prens nasıl ise potansiyel eşte de benzer davranışlar görmek ister. Belki tatlı sözler, düşünceli davranışlar ve güzel hediyeler bu ihtiyacını karşılar.

Eğer güzel ve düşünceli davranışlar göstermezseniz ya başka bir erkeğe gider ya da kendi derinliğine dalar. Eğer ihtiyaçları karşılanırsa, bir kraliçeye dönüşür.

Bu ihtiyaçlar çok basit görünse de birçok erkek için zordur. Bir su burcu olarak Balık kadını, sıklıkla hava burcu erkeğini kendisine çeker. Bu erkek, eğlenceli ve entelektüel yanını ortaya çıkarıp etkilemeye çalışır. Karşılığında ise arzuladığı duygusal kadını Balık burcunda bulur.

Unutmadan, hayal kırıklığına uğrayan bir Balık kadını, sizi kandırıp rahatlıkla uzaklaşabilir. Bu kadına sadece iyi olmak yeterli değildir. Onunla birlikte hayal etmek gerekir.

Eğer onu yok sayar veya patronluk taslarsanız, riske girersiniz. Tıpkı Aslan burcu gibi Balık kadını da içinde bir aktris taşır. Tartışmanız sonucunda kendisini çözülmesi zor ikilem veya krize sokar. Ardından gider arkadaşlarına anlatır, ama tavsiyelerini pek umursamaz.

Aslında içinde acı çekme ihtiyacı hissedip kendisini feda etmek isteyen bir parça bu krizden keyif alır. Bu şaşırtıcı kadın, böyle durumlarda zihnindeki bulanıklaşan su durulana kadar zamana ihtiyaç duyar.

Balık burcu kadını ile 20’li yaşların sonunda tanışın. Hayatta bilge ve merhametli olmanın sırlarını çözmüş, iyiyi kötüden ayırt etmeyi başarmış duygusal bir kadın bulursunuz.

Bu kadını, derdini anlatmadığı veya kendisini iyi ifade etmediği için asla küçümsemeyin. Balık burcu kadınını sevmek demek; okyanusu, dalgaları, huzuru, tehlikeli akıntıları ve güzelliği sevmektir.

Balık Burcu Düşebileceği Hatalar ve Çözümleri

Balık burcu, kurduğu hayalleri dinleyecek bir kişiyi arama çabasına girebilir. Genelde bu durum sorumluluktan uzaklaşma isteğinden ortaya çıkar. İnsanlar, Balık burcunun bu davranışlarını eleştirebilir.

Bazen, iyi yüreğini ve merhametini diğer insanların fark etmesini çok isteyebilir. Davranışlarını başkalarının beklentilerine göre şekillendirir. Fakat bu yaşam şekli, kendisine verdiği değere zarar verir.

Kendi hayallerini gerçekleştirmek yerine özellikle sevdiği insan için her şey olmak isteyebilir. Aslında bu durum sonuç vermeyecek arzuların peşinden gitmeye benzer.

Duyarlı yanını aşırıya kaçmadan kullandığında ise içinden bir sanatçı, şair veya güzel hayalleri olan bir birey çıkar. Hayallerini gerçekleştirmek için adım adım plan yapmak başarılı olmasını sağlar.

En önemlisi, insanlara destek sunarken kendi değerlerine bağlı kalmasıdır. Bu sayede güçlü empati yeteneğini kontrol altına alır. Hayattaki amaçlarını gerçekleştirirken insanların fikirleriyle sağa sola savrulmaz, sadık kaldığı düşüncelerini hayata geçirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Related Stories

Terazi Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Terazi Burcu Özellikleri Kuzey Yarım Küre’de Güneş, Terazi burcuna gece ve gündüz eşit olduğu zaman girer. Bu sebeple bu burcu denge ve eşitlik simgeler. Örneğin,...

Akrep Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Akrep Burcu Özellikleri Güneş, sonbaharın ikinci ayında yaprakların düştüğü, soğukların yaklaştığı dönemde Akrep burcundan geçer. Geleneksel olarak Akrep burcu sonraki hayat, ölüm, kişilik değişimi gibi...

Yay Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Yay Burcu Özellikleri Güneş, günlerin kısalıp soğuduğu, soba veya ısıtıcımızın yanında derin düşüncelere daldığımız zamanlarda Yay burcundan geçer. Hayat nedir? Hayatımız sona erdiğinde ne olur?...

Aslan Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Aslan Burcu Özellikleri Aslan burcu Kuzey Yarım Küre’de yılın en sıcak ayına denk gelir. Temmuz ve Ağustos aylarında zaman genelde eğlenceye, tatile ve yaratıcı aktivitelere...

Boğa Burcu Erkeği – Kadını Özellikleri ve Tarihleri

Boğa Burcu Özellikleri Güneş, ilkbaharın ikinci ayında Nisan yağmurlarıyla ve günlerin gitgide uzadığı vakitte, Boğa takımyıldızının üzerinden geçer. Kış mevsimi geride kalmıştır, artık bolluğun ve...